050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Купити автожир (гірокоптер)

На даний момент продажем гірокоптерів не займаємося!

Гірокоптери Magni Gyro

Гірокоптер або, як його інакше називають автожир, на перший погляд схожий на вертоліт, але технічно являє собою гібрид вертольота і літака. Великий несучий гвинт приводиться в дію зустрічним потоком повітря і підіймає машину вертикально вгору, а вперед гірокоптер рухається за рахунок маленького заднього або переднього пропелера. Через свої особливості автожири не вимагають довгих злітних смуг для зльоту і посадки. До того ж вони можуть літати в широкому діапазоні швидкостей і абсолютно безпечні, навіть на малих швидкостях. Інша перевага пов’язана з відносно не високою початковою вартістю і низькими експлуатаційними витратами. Зараз більшість любителів авіації воліє купити автожир для польотів у своє задоволення, але, крім того, є багато інших галузей, в яких цей повітряне засіб є незамінним, наприклад:

  • Повітряний контроль ліній електропередач та / або телефонних ліній
  • Дорожнє патрулювання
  • Повітряний контроль потенційно небезпечних ситуацій
  • Екологічний контроль (Зсув – Повінь – Пожежа)
  • Обприскування сільськогосподарських культур
  • Мала авіація

Прайс на гірокоптери Magni Gyro

M24 ORION

автожир M24 ORION M24 Orion – гірокоптер з повністю відкритим фюзеляжем, модель з подвійним керуванням і рядним розміщенням сидінь, спеціально створена для тих, хто віддає перевагу комфортному польоту.

M22 Voyager

автожир M22 Voyager Модель M22 Voyager виправдовує свою назву. Це автожир з примітним великим багажним відсіком і збільшеним паливним баком. Ідеальний для подорожей, продовжувач традиції стабільності і безпеки моделі M16.

M16 Tandem Trainer

автожир M16 Tandem Trainer Модель M16 була в розробці довгий час та пройшла модернізацію в зв’язку зі зростаючими потребами замовників. Цей автожир поєднує в собі технічні інновації та знання вимог ринку.

 M14 Scout

автожир M14 Scout M14 Scout гірокоптер з компактною посадкою і аеродинамічним дизайном, поєднує в собі універсальність, і можливість двомісної посадки в купе з безпечною і посиленою конструкцією.

Порівняння технічних характеристик гірокоптерів Magni Gyro

Ціна: від 47500 до 77050 EUR

Рейтинг: 4.9 / 5 (15 відгуків)