050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Техніка

Літак AQUILA A210

А 210 – легкий двомісний, з рядним розміщенням пілотів, одновигунний літак, низкоплан нормальної аеродинамічної схеми, призначений для повітряних подорожей, тренувальних польотів і буксирування. Літак розроблений і випускається Aquila Technische Entwicklungen GmbH зі штаб-квартирою в Нойенхагене, Німеччина.

Завдяки рядному розташуванню місць, простора, закрита кабіна екіпажу має достатній простір навіть для високих пілотів. Не має перегородок в склінні, цілісний ліхтар літака дозволяє здійснювати відмінний круговий огляд, що особливо важливо при виконанні тренувальних польотів.

Літак Tecnam P2002-JF

P2002-JF – легкий, одномоторний, двомісний літак, який розроблений і випускається італійською авіабудівною компанією Costruzioni Aeronautiche Tecnam.
P2002 є першим композитним літаком в нововведенному модельному ряді суцільнометалевих літаків зі спареним керуванням, високотехнологічною, багатофункціональною авіонікою та оснащений двигунами Rotax.
Літаки компанії Tecnam знайшли широке застосування в Європі як літаки для початкового льотного навчання, а також для експлуатації в приватних цілях. Дані ПС мають льотно-технічні характеристики, що дозволяють комфортно і безпечно експлуатувати літак в різних кліматичних умовах, у тому числі і на території СНД.