050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Про нас

«Авіатор» – з нами Ви завжди на висоті!

«Авіатор» — навчально-тренувальний центр з підготовки пілотів, що надає теоретичну і практичну льотну підготовку як для любителів авіації, так і для майбутніх професійних пілотів. УТЦ «Авіатор» є центром сертифікації, авторизованим для проведення сертифікаційних іспитів і видачі додатків до свідоцтв авіаційних фахівців.

Наша місія – популяризація та розвиток легкої авіації в Україні.

У розвитку малої авіації лежать великі перспективи економічного зростання України. Вже зараз повітряні судна легкої авіації задіяні практично у всіх соціальних сферах: охорона правопорядку, пошуково-рятувальні роботи, доставка пошти і господарських вантажів, розвідка місцевості, сільське господарство, патрулювання лісових масивів, гасіння пожеж, інспекція нафто- і газопроводів, ліній електропередач, польоти у важкодоступні місця і регіони зі слабко розвиненими транспортними комунікаціями. Плюс до всього, мала авіація здобула велику популярність в приватних цілях – у сфері туризму та повітряного спорту.

Український тренувальний центр «Авіатор»

Український тренувальний центр «Авіатор» завжди готовий допомогти Вам навчитися літати з нуля, визначитися з цілями в авіасфері, розпочати або продовжити кар’єру пілота. Навчитися пілотування для свого задоволення і комфорту, для занять повітряним спортом і туризмом. Усвідомлюючи затребуваність професії пілота та перспективи кар’єрного росту, а також переваги пілотування в приватних цілях, Ви повинні чітко розуміти всю серйозність і відповідальність даного рішення.

У повітрі інше ставлення до свободи переміщення, до життя, правил поведінки. Тут тебе дисциплінує сама атмосфера. Майбутній пілот вчиться поважати розпорядок, приборкує власне его, амбіції.

Основні завдання діяльності центру «Авіатор»:

  • забезпечити умови для отримання знань авіаційних норм і правил;
  • •створити можливість для виробництва польотів з виконанням вимог безпеки, правил використання повітряного простору та інших авіаційних норм і правил;
  • прищепити пілотові грамотні практичні навички та вміння.

Основними напрямками діяльності навчального центру є:

Навчальний парк центру «Авіатор»

Наш навчальний парк складається з легких однодвигунних літаків німецької компанії Aquila та італійського виробника Tecnam. 

Базовим майданчиком нашого навчального центру при проведенні льотної підготовки пілотів є аеродром Біла Церква та аеродром Ягеллон, м. Львів.

Перший в Україні центр повітряного дозвілля Lviv Jagellon Airport, розташований неподалік Львова. Загальна площа аеродрому більше 160 га. До ваших послуг пропонуються ангари для технічного обслуговування, стоянки для базування літаків, дві сучасні злітно-посадкові смуги (1200 х 30 м, 1200 х 60 м) та готельно-відпочинковий комплекс.  В індивідуальних випадках ми можемо проводити льотну підготовку на аеродромах, розташованих у безпосередній близькості до місця проживання наших студентів. 

Забезпечення безпеки польотів малої авіації ґрунтується на якісній підготовці авіаційного персоналу.

Найцінніше, що ми маємо і чим дорожимо – це наш інструкторський та викладацький склад. Наші пілоти-інструктори на сьогоднішній день мають найвищі рейтинги в авіаційній спеціальності, за їх плечима багаторічний досвід роботи і тисячі годин нальоту. Це люди, закохані в небо і в свою професію, кожен з них присвятив авіації в середньому близько 20 років.