050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Обслуговування

Будь-яка техніка вимагає своєчасного профілактичного огляду і заміни певних вузлів, у разі потреби. Сервісне обслуговування літаків особливо актуально, оскільки літаки, на відміну від автомобілів, піддаються більшому ризику, в аварійних ситуаціях шанси на фатальний результат аварії значно зростають. Раптова відмова двигуна може принести більші збитки, ніж аналогічна поломка, що відбулася з автомобілем. Звичайно що, техобслуговування повинні проходити всі транспортні засоби, але літаків це стосується в першу чергу.

УТЦ «Авіатор» пропонує послугу сервісне обслуговування літаків, своєчасне проведення якої дозволить виключити або звести до мінімуму можливі неполадки в роботі двигунів та електроніки літального апарату.

Сервісне обслуговування літаків включає всі форми техобслуговування літаків, у тому числі ремонт двигунів, повітряних гвинтів і компонентів.

Регулярне та своєчасне сервісне обслуговування літаків, незалежно від їх габаритів і вантажопідйомності, гарантує тривалу експлуатацію без ексцесів.

Сервісне обслуговування літаків проводиться висококваліфікованими фахівцями, досвід роботи яких гарантує високі результати.

сертифікат