050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Авіатренажер

Підготовка пілотів на авіаційному тренажері – один з найважливіших етапів забезпечення безпечної експлуатації ПС. Компанія УТЦ «Авіатор» надає можливість польотів на процедурному тренажері 1 рівня FNPT-1. Тренажер має сертифікат авіаційного тренажера, виданий Державіаслужбою України, що підтверджує повну відповідність всім кваліфікаційним вимогам Правил сертифікації авіаційних тренажерів України. Тренажер являє собою двомісну кабіну реального літака з великим проекційним екраном візуалізації. Заднє робоче місце кабіни тренажера обладнано приладами, і може виконувати функцію другого робочого місця інструктора, а також використовуватися в льотній підготовці пілотів-інструкторів, і при виконанні ними періодичних тренувань та кваліфікаційних перевірок за ПВП. Устаткування авіатренажера повністю відповідає оригінальному літаку.

DSC_6743

Особливості тренажера:

  • Підготовка приватних і професійних пілотів надлегких ПС;
  • Реалістичність сприйняття 95%;
  • Можливість моделювання позаштатних ситуацій, таких, як відмова двигуна; виникнення пожежі; несправності різних систем літака; штопор і багато іншого.

Використання авіаційного тренажера в навчанні дозволяє мінімізувати негативний вплив людського фактора (тобто дозволяє звести до мінімуму можливість помилкових дій екіпажу ПС). А також скоротити витрати на навчання, так як підготовка курсантів на авіаційному тренажері включається в загальні години нальоту. Авіатренажер FNPT-1 – це не комп’ютерний авіасимулятор. Це реальний політ! Якщо Ви ніколи не тримали в руках штурвал – це буде нове цікаве враження, яке тепер доступне всім бажаючим. Якщо Ви навчаєтеся льотним навичкам і плануєте стати пілотом – заняття на тренажері буде додатковим досвідом практичної та теоретичної підготовки. Якщо Ви професійний пілот – відпрацювання техніки пілотування і порівняння різних типів імітованих літальних апаратів доповнить Ваше майстерність і знання. Якщо Ви відчуваєте страх перед польотом – на заняттях на такому авіатренажері з’являється розуміння і звикання до таких явищ, як турбулентність, повітряні ями, крен літака, і страх польоту зникає, відбувається заміна рефлексу «страх» на рефлекс «релаксація», людина вчиться дивитися на політ на літаку очима пілота.

DSC_6722 (1)

Програма польотів на тренажері: 

1. Ознайомчий політ 2. Політ за маршрутом Професійні пілоти-інструктори розкажуть і покажуть, як правильно виконувати запуск двигунів, злітати, летіти за маршрутом і приземлятися на ЗПС. У базі даних тренажера більше 20000 аеропортів по всьому світу, з будь-якого з них можна виконати тренувальний або маршрутний політ. Авіатренажер працює з понеділка по п’янтницю з 9.00 до 18.00.

Можливі види польотів на тренажері FNPT-1 Повний опис авіатренажера Записатися на політ