050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Інформаційний випуск від нашого партнера компанії Tecnam

PastedGraphic-1 

30 липня 2014 р. відзначений нагородою літак P Twenty Ten від «Текнам» (Tecnam) отримує сертифікацію EASA (Європейського агентства з авіаційної безпеки).

Сьогодні компанія із задоволенням повідомляє замовникам про підтвердження сертифікації EASA (№ EASA A.576) для літака P Twenty Ten від «Текнам» (Tecnam), а також про початок поставок замовникам по всій Європі.

P Twenty Ten від «Текнам» (Tecnam) – це перший новий одномоторний, чотиримісний літак з високорозташованими крилами від компанії, яка вже багато десятиліть підтверджує сертифікацію CS 23.

Отримання сертифікації EASA СS 23 – результат масштабних капіталовкладень і цілеспрямованих зусиль всіх членів організації «Текнам» (Tecnam). Програма сертифікації включала понад 200 годин випробувальних польотів, понад 100 заходів у штопор, випробувань напругою грозового імпульсу на повністю зібраних вузлах, а також виконання інших технологічних завдань.

Компанія «Текнам» (Tecnam) – одна з двох унікальних виробників комплектного обладнання, яка випускає повітряні судна загального призначення, що з’єднують як металеві, так і композитні матеріали. У їх числі виготовлені за новітньою технологією з вуглецевого композитного матеріалу фюзеляж і металеві крила, а також повноповоротний стабілізатор / кермо. Таке поєднання композитних матеріалів з металом дозволило компанії «Текні» (Tecnam) оптимізувати аеродинамічні якості і надійність, завдяки чому з’явилася можливість вирішувати складні завдання, пов’язані з подальшими серйозними випробуваннями на отримання сертифікації EASA.

Літак P Twenty Ten від «Текнам» (Tecnam) є на ринку найбільш високотехнологічним і сучасним одномоторним літаком з високорозташованими крилами. Літак виготовлений за останнім словом техніки – обладнаний широкою кабіною з ергономічними передніми і задніми сидіннями, з додатковим простором для ніг і великими окремими третіми вхідними дверима.

Широка кабіна з композитного матеріалу обладнана великою панеллю приладів з трьома варіантами авіоніки; аналоговими панелями для правил польоту за приладами; навігаторами Garmin G500 для правил польоту за приладами або Garmin G1000 з двома дисплеями і вбудованим автопілотом GFC700.

Професор Луїджі Паскалі (Luigi Pascale), начальник відділу конструювання компанії «Текні» (Tecnam), який створив її разом з братом Джованні (Giovanni) в 1948 році, сказав: «Нарешті, сьогодні ми раді повідомити про завершення всіх комплексних випробувань на отримання сертифікації EASA ».

Літак P Twenty Ten пройшов комплексні випробування польоту і був визнаний надійним незалежними пілотами авіації загального призначення.

Пітер Коллінз (Peter Collins), льотчик-випробувач з «Флайтглобал» (Flightglobal), сказав: «Літак P2010 справив на мене враження з самого початку. Він виглядає, відчувається і літає як сучасне повітряне судно і дійсно представляє кардинальну зміну в цьому типі конструкції чотиримісного літака авіації загального призначення. Я сподіваюся, що літак P2010 значно перевищить «придатність до польоту», «придатність до експлуатації» і «живучість» літаків Cessna Skyhawks і Skylanes, а також не буде поступатися їм в доступності за ціною.

Польоти на літаку P2010 доставили непідробне задоволення, а майбутні власники будуть натхнені поєднанням його високотехнологічного бортового радіоелектронного обладнання, малої довжини розбігу і пробігу, виключно корисного навантаження і чудового радіусу дії на пересіченій місцевості. Якби я продав свій Piper Arrow IV Turbo, літак P2010 став би моїм новим придбанням ».

Відразу почнуться поставки в Чеську Республіку, до Франції, в Польщі, Сполучене Королівство та Іспанію.

Компанія Tecnam надає замовникам найбільший вибір повітряних суден авіації загального призначення, пропонуючи повний асортимент їх моделей.

Офіційним представником літаків Tecnam в Україні є Український Тренувальний Центр «АВІАТОР». Ми бачимо свою місію в популяризації та розвитку малої авіації в Україні.

Більш докладний опис модельного ряду Tecnam можна знайти на офіційному сайті УТЦ «АВІАТОР».

Відділ маркетингу і продажів Tecnam в Україні, тел. +38 (095) 809-95-78; +38 (044) 594-67-31.

Про «ТЕКНАМ» (TECNAM) «Високоякісні повітряні судна з 1948 р.»

Історія створення «Текнам» (TECNAM) бере початок з діяльності братів з Італії Луїджі (Luigi) і Джованні (Giovanni) Паскале (Pascale), які розробляли і виготовляли інноваційні літальні апарати відразу після закінчення Другої світової війни (1948 г.), і від тоді продовжують створювати оригінальні моделі, добре впізнавані по всьому світу під маркою «Партенавія» (Partenavia). Сьогодні компанія «Коструціоні Аеронойтіх Текнам» (Costruzioni Aeronautiche TECNAM), створена в 1986 році, має три виробничі потужності. Підприємство в Казория межує з аеропортом Каподічіно в Неаполі. Підприємство в Капу межує з аеропортом «Оресте Саломон» (Oreste Salоmone). Нещодавно було створено нове підприємство в Себрингу, штаті Флорида, США, щоб забезпечувати потреби власників і операторів компанії Tecnam в Північній Америці.

Всі інші торгові марки, назви продуктів і компаній, товарні знаки і знаки обслуговування є власністю їх власників. Всі права захищені