050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Як світ готується до Рідзва. Святкові декорації в найбільших аеропортах планети

В повітрі вже витає казковий дух Різдва. Свято наближається, і ми це відчуваємо. Яскраві вогники у місті, прикрашені вітрини магазинів та ялинки вдома… Ще й лапатий сніжок неабияк настрою додає. А в яку пору року ви б хотіли кудись полетіти? Ми впевнені, що взимку! Бо найбільші аеропорти світу в передріздвяний час – прекрасні.

А якщо ви не плануєте мандрівки, то помилуйтеся світлинами, які ми зібрали для вас. У добірці -новорічно-різдвяні декорації у найбільших аеропортах планети.

Ух! Вже й свята захотілося!

Як же без традиційних ялинок? Майже всі аеропорти світу вже поставили та прикрасили головну зимову красуню у своїх холах. Це – найкраща фотозона для пасажирів!

фотозона для пасажирів

фотозона для пасажирів

В Лондонському аеропорті настрій справді – святковий. Тут можна зустріти навіть пасажирів у костюмах.

пассажиров в костюмах.

Зелені красуні миготять тисячами вогників. Традиційну ялинку можна зустріти в аеропортах Франкфурта і Мюнхена в Німеччині. Німці дотримуються традицій і не вигадують нічого нового. Бо ялинка – гарна завжди.

елка

елка

Щоб настрій у німців був ще кращим, у аеропорті Франкфурта розгулюють дівчата-ангели, які надають пасажирам необхідну інформацію.

Франкфурта

В бельгійському аеропорті, у Брюсселі теж традиційна ялинка, проте, не одна. Їх одразу кілька. Зелені красуні там гарно вбрали, обставили подарунками, а посеред ялинок поставили сани Санта Клауса, де всі охочі пасажири роблять фото на пам’ять.

Франкфурта

В цьому аеропорті атмосфера легка та невимушена. Всім, хто хоче втекти від метушні, пропонують заглянути в куточок мистецтва та зіграти на роялі. А під музику спостерігати, як за вікном сідає сонце. Яка краса!

музыку

Є на що подивитися і на вулиці. Цього року аеропорт в Брюсселі, як ніколи святковий. Вийшовши з аеропорту, ви побачите гігантську іграшку. З чиєї ялинки впала ця прикраса?

іграшку

Не всі аеропорти цього року дотрималися традиції і обрали зелену ялинку. В лондонському Хітроу стоїть срібляста.

серебристая

серебристая

В Дубаі – ялинка-хмарочос.

Дубаі

В Австрії, в аеропорту Відня гігантські іграшки.

В Австрии, в аэропорту Вены - гигантские игрушки.

В Сінгапурі вирішили прикрасити аеропорт квітами. Ну а що? Не у всіх ж ялинки будуть! До речі, аеропорт Чангі – один з найгарніших летовищ світу.

Сингапуре

Сингапуре

Сингапуре

Американці, як зажди – вірні традиціям. Червоні кольори в оформленні аеропортів, сніжинки, ялинки – все присутнє і цього року.

Американцы

Ще один аеропорт, який ми не могли обійти увагою, знаходиться у Фінляндії. А саме – в містечку місцевого Санти – Рованіємі. Бо якщо і бути казці, то там.

На вулиці аеропорту вас зустрінуть олені. А в холі – олені з Санта-Клаусами.

На улице аэропорта вас встретят олени.

А поки ви виглядаєте свій багаж на каруселі, то можете роздивитися маленьку мініатюру фінських краєвидів.

миниатюру финских пейзажей.

Ну і яке ж свято без Санти? Кожен аеропорт подбав про головний символ новорічних свят. І вже кожен пасажир може зустріти бороданя на своєму шляху до літака.

Ну и какой же праздник без Санты?

Або побачити його в кабіні пілота.

Или увидеть его в кабине пилота.

А может и за соседним местом в самолете!

А може й за сусіднім місцем в літаку!

А может и за соседним местом в самолете!

А це – реальна картина рейсу літака, який відправився з Франкфурта. Правда, без пасажирів. Але картинку побачили всі і настрій одразу з’явився.

реальна картина рейсу літака,

Веселих свят і вдалих польотів!