050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Школа пілотів «Авіатор» виступила партнером премії «Панацея 2015»

panaceja_aviatorУкраїнський тренувальний центр «Авіатор» виступив партнером щорічної премії в сфері фармацевтики – «Панацея 2015».

«Панацея» – це значуща подія в світі фармацевтики. Подія, якою захоплюються, про яку сперечаються, але яка нікого не залишає байдужим. Церемонія нагородження переможців конкурсу була приурочена до професійного свята – Дня фармацевтичного працівника.

Наша школа пілотів вітала з перемогою маркетинг-менеджера року – Сергія Бородкіна, керівника рецептурних препаратів компанії ТЕВА Україна.

Ми вручали премію саме в цій номінації, адже у маркетологів і пілотів є багато спільного. Як командир повітряного судна відповідальний за вибір маршруту польоту його літака, так і маркетинг-менеджер – стоїть перед непростим завданням вибору напрямку розвитку та формування політики просування його компанії в умовах мінливого ринку.

Сергій, впевнено стоїть біля керма маркетингової стратегії компанії ТЕВА, а навчальний центр «Авіатор» навчить його впевнено тримати штурвал і керувати літаком!

Джерело: http://panaceja.ua/