050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

10 порад як написати ідеальне резюме, щоб отримати роботу мрії в авіації

Ви думаєте, що стандарти для написання резюме (CV) є однаковими для різних галузей? Можливо. Але сьогодні ми зібрали 10 порад, як написати ідеальне резюме саме від фахівців з області авіації. Набір цих правил сьогодні є запорукою успіху в найбільших авіакомпаніях в усьому світі.

Фахівці з набору персоналу, що працюють в авіаційній промисловості, отримують сотні резюме щотижня і проводять менше 20 секунд, переглядаючи резюме, перш ніж прийняти рішення. Рішення про те, чи варто з вами поспілкуватися, чи відкинути ваше резюме негайно.

Отже, ділимося порадами, як написати ідеальне резюме (CV) та отримати роботу мрії.

pilot career aviation пилот карьера авиация пілот карєра авіація авіатор

Фото Shutterstock, PO: today.com

 1. Уважно прочитайте оголошення про роботу

  Звучить, як проста і очевидна річ. Проте, роботодавці отримують багато резюме від людей, які не відповідають вимогам запропонованої вакансії. Перед подачею заявки уважно перечитайте оголошення про роботу. Переконайтеся, що у вас є всі навички.

 2. Адаптуйте своє резюме до потреб конкретної фірми

  Виділіть конкретні навички, згадані в описі роботи. Корисна порада – проведіть невелике дослідження про компанію, до якої ви звертаєтеся, і використовуйте деякі ключові слова в своєму резюме, які будуть відповідати тим, що шукає компанія (наприклад, динамічні, мотивовані, ентузіасти, орієнтовані на результат і т. Д.).

 3. Напишіть правду

  Існує гарна приказка: «брехня має короткі ноги». Роботодавцям не потрібно багато часу, щоб дізнатися про брехню в вашому резюме, особливо з огляду на те, що багато роботодавців проводять різноманітні перевірки. Крім того, ви можете випадково самі видати свою брехню під час інтерв’ю. Це негативно вплине на вашу майбутню можливість працевлаштування.

 4. Регулярно оновлюйте CV

  Навіть, якщо в даний момент ви не шукаєте роботу, це не означає, що про резюме треба забути. CV – це список вашого досвіду роботи, навичок, а також якостей, які у вас є, і цінностей, які ви можете принести компанії.

 5. Ретельно структуруйте інформацію в CV

  Єдиного правильного і шаблонного резюме не існує! Найкраще приділити найбільшу і головну увагу вашому досвіду, а вже нижче описувати особисті якості і решту інформації.

 6. Не робіть резюме більшим, ніж на 2 сторінки

  Почніть з короткого вступу, узагальніть ваші навички і якості, а потім перейдіть до своєї останньої посади. Уникайте довгих абзаців і складних речень.

 7. Зробіть його професійним

  Ваше резюме повинне «горіти» авіацією. Пригадайте всі розваги, хоббі, що бодай якесь відношення мають до цієї професії. Навіть, якщо ви граєте у футбол під час дозвілля, це теж потрібно вказати. Роботодавець обов’язково зверне увагу на те, що ви – командний гравець. А це так важливо в авіації.  

 8. Відформатуйте своє резюме

  Найкраще резюме – гарне і акуратне. Зробіть його легким для читання, не забувайте про пробіли, абзаци та пронумеровані речення. Не намагайтеся помістити надто багато тексту на одній сторінці, уникайте використання шрифту розміром 8.

 9. Відкорегуйте своє резюме та супровідний лист

  Дуже важливо не залишати ніяких орфографічних помилок. Якщо ви не впевнені, попросіть когось прочитати його. Перевірте ще раз і ще раз.  Немає нічого гіршого, ніж людина, яка стверджує, що має гарну увагу до деталей, але залишає купу помилок. Не покладайтеся на системи перевірки орфографії на своєму комп’ютері або в Інтернеті.

 10. Надішліть його в потрібному форматі

  Не намагайтеся вгадати, який формат хоче отримати роботодавець. Прочитайте оголошення ще раз і обов’язково надішліть його в правильному форматі. Якщо ви відправляєте роботодавцю CV електронною поштою,  прикріпіть документ у вкладеннях, в жодному разі не пишіть все в «тілі» листа. Також важливо написати короткий супровідний лист з кількох речень.

Успіху!