050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Цікаві та смішні історії про авіацію та пілотів

Авіація – це не тільки стреси, переживання, шалена відповідальність за життя людей. Професія пілота – цікава. Часом на роботі можна і «зі сміху померти». Або ж ходити весь день з відкритим ротом від здивування.

Ми підібрали для вас цікаві історії, які пов’язані з авіацією. Посмієтесь від душі, або ж здивуєтесь від винахідливості людей.

Полетіли!

 1. Китаєць, який полюбляє бізнес-клас

  Ця реальна історія про чоловіка з Китаю нещодавно облетіла весь світ. Такий собі Квонг Ва По часто подорожує і є постійним клієнтом однієї місцевої авіакомпанії, яку він дуже вміло обвів «кругом пальця». Чоловік придбав один квиток у бізнес-клас і харчувався по ньому майже цілий рік!

  Як таке можливо?

  Квонг Ва По проходив реєстрацію за своїм квитком, смачно обідав дорогими стравами для бізнес-класу, а перед самим польотом відмовлявся від польоту, вигадуючи якусь причину. Китаєць переоформляв квиток на інший рейс, а згодом знову повертався і повторював все по колу. Це дивно, але співробітники авіакомпанії помітили щось неладне лише після того, як Квонг Ва По пообідав більше 200 разів! Вони провели службове розслідування і зрозуміли, що їх система далеко недосконала. В результаті, китаєць просто здав свій квиток, і повернув собі за нього кошти. Вражаюча історія, хіба ні?

 2. Безпека з гумором.

  Якщо ви часто літаєте, то, ймовірно, що і вам набридла одноманітна картина: демонстрація стюардесами заходів безпеки. Це важливо, однозначно. Але так одноманітно! Деякі авіакомпанії навіть до таких моментів підходять з гумором, аби трохи розвеселити і заспокоїти своїх пасажирів. Ось так звучала частина розповіді про заходи безпеки на одному з американських літаків: «У вас є більше 50 способів, як розірвати надокучливі стосунки, але вибратися з цього літака ви можете лише 4-ма шляхами…».

 3. Смішні наліпки.

  Часто на сидіннях можна побачити різні наліпки. Як правило, вони всі розповідають про безпеку різними мовами, або щось про авіакомпанію. Креативні авіакомпанії пішли далі: ось кілька прикладів написів на наліпках на борту пасажирських літаків.

  «Якщо вам захотілося викурити цигарку, зв’яжіться, будь ласка, з нами. Ми проведемо вас на крило літака».

  «Не забувайте в салоні літака свої речі. Всі речі, які ви залишаєте будуть рівномірно розподілені між стюардесами. Не забувайте своїх чоловіків та дітей».

  «Останній, хто виходить з літака, прибирає його».

 4. Не втрачати гумору в складних ситуаціях.

  Під час польоту трапляються і не зовсім приємні моменти. Не зовсім м’які приземлення, грози під час польоту і так далі. Заспокоїти пасажирів після подібних речей непросто, а що вже й казати про збереження «обличчя» авіакомпанії.

  На порятунок в таких ситуація часто приходять самі пілоти, які трохи пом’якшують обставини своїм гумором.

  Після важкої посадки в  Солт-Лейк-Сіті, стюардеса сказала: «Це було неприємно. І ви думаєте, що винна авіакомпанія, чи пілот. Але насправді тут винен тільки один… асфальт».

  Ще одна не дуже вдала посадка. Пасажири виходять нарешті з літака і одна бабуся запитує бортпровідника: «Синку, а скажи: ми самі приземлилися чи нас збили?».