050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Гайда в дитинство! Кращі мультики про літаки

Любов до авіації плекають змалечку. Скільки людей малятами мріяли стати космонавтами, пілотами, дівчатка – стюардесами…

Беріть своє чадо, смачний чайок з печивом і гайда дивитися мультики! Та не просто мультики, а цілі історії про улюблені літаки!

А подивитися кращі фільми про авіацію можна тут.

мультфильм самолетики

Кращі мультфільми про літаки

  1. Літачки. Діти від нього у захваті. Мультфільм показали в Україні у 2013 році. Створений шедевр всім відомою студією «Disney». Американці заклали в сюжет мораль. Мультфільм «крутиться» навколо одного літачка–трудяги, який працює звичайним штатним розпилювачем на аеродромі. Літачок мріє перемогти у великих світових змаганнях серед найшвидших літаків. Проте, він боїться висоти. Літачок у мультфільмі знайде наставника, який тренуватиме його та допоможе перебороти свої страхи. Одного разу літачок таки дійде до фіналу і змагатиметься з найсильнішим аеропланом світу. За цим видовищем у небі стежитимуть усі і вболіватимуть за маленького мрійника. Анімаційний мультик, насправді, чудовий, повчальний та мотиваційний. Він обов’язково сподобається не тільки дітям, але й дорослим.

  2. Літачок Жужа. Український розвиваючий мультик для діток дошкільного віку. За допомогою цього мультика малят вчать рахувати. В сюжеті літачок Жужа привозить корзини з фруктами на пікнік. Продукти, слід полічити. Все відбувається у пісенній формі.

  3. Аеротачки. Теж один із улюблених дитячих мультсеріалів. Дуже подібний за сценарієм до «Літачків». Не дивно, бо вийшов на рік раніше і теж є розробкою американців. В сюжеті «Аеротачок» йдеться про загін пожежних літаків, які рятують місто від вогню. Головний герой – маленький літачок Тінні, який має великі амбіції та цілі. От тільки дорослі і досвідчені літаки його ігнорують. Тінні вирішує доказати дорослим, що він чогось вартий і летить самостійно гасити пожежу. Потрапляє у полум’я і самостійно вибратися не може. Тінні врятували, але після інциденту він влаштовується простим транспортником, щоб про нього всі забули. Закінчується мультик хепіендом – на виробництві пожежа і Тінні рятує своїх друзів.

     

  4. Дональд – льотчик-випробовувач. Старий американський мультик, виробництва «Disney». Вийшов у світ в 1951 році. Дуже позитивний мультфільм про селезня Дональда, який марить літачками. Одного разу його літак заплутається між деревами і його вкраде хитрий бурундук. Сюжет розвивається навколо погоні селезня за бурундуком і правом бути головним у небі.

  5. Вітер посилюється. Японський мультик для старших діток. Побачив світ у 2014 році. В сюжеті розповідається про нелегкі часи для Японії. Головний герой – авіаконструктор. Події розвиваються ще у його дитинстві, коли він мріє про літаки, робить їх з паперу. А потім все крутиться навколо роману конструктора з хворою дівчиною. Для того, щоб її врятувати потрібен літак. Кінець цікавий та несподіваний. За час перегляду мультика сльози будуть текти рікою.