050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Куди полетіти у 2018? Нові авіарейси з України

Нарешті закінчилася зима, хандра і депресія. Десь там за нашими кордонами вже нагрівається море, розквітають тюльпани і димлять гори. Саме час пакувати валізи і летіти в подорож!

Пригоди вас чекають, ми впевнені! Для любителів політати – список нових авіарейсів з України. Ми зібрали перелік напрямків з різних міст України. Читайте, обирайте, літайте!

список нових авіарейсів з України на 2018 рік

Для львів’ян та харків’ян 2018 виявився уже дуже добрим, адже до їх міст повернувся Wizz Air. Ще однієї доброї звістки чекаємо цього року, а саме – відкриття польотів від нашого українського перевізника SkyUp. Залишилося чекати всього місяць!

МАУ теж збільшила свої рейси, є кілька нових напрямків з різних міст України. Давайте, переглянемо куди ж можна полетіти.

І так, почнімо зі столиці. З Києва цього року можна полетіти до: Італії (в Болонью), Естонії (Таллінн), Португалії (Лісабон), Канади (Торонто), Індії (Делі), Швейцарії (Цюріх) і навіть до Вінниці.

Кілька регулярних рейсів пропонує, а точніше поки лише планує SkyUp. З Києва можна буде полетіти до Ларнаки, в Дубаї, в Барселону і … Одесу.

Львів. Найбільше рейсів львів’янам пропонують до Польщі. В Катовіце, Ольштин та Гданськ можна буде полетіти вже в кінці березня. Будуть напрямки до Італії в Рим та Мілан, в іспанську Барселону, в Лондон та Батумі. І ще в німецький Дортмунд.

В червні обіцяють відкрити напрямок Львів – Одеса.

Одеса. З цього міста можна буде полетіти в Німеччину, у Франкфурт та Берлін, в польський Краків та болгарську Софію.

Харків. Нові рейси відкриють в Італію (Мілан), Німеччину (Дортмунд), Грузію (Тбілісі) та Польщу (Катовіце).

Лише по одному додатковому рейсу отримає Запоріжжя та Вінниці. Із Запоріжжя можна буде дістатися до польської Варшави, а з Вінниці в наш Київ.

Приємних вам перельотів!