050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Українські пілоти про секрети професії

Наші герої сьогодні – звичайні українські пілоти. Вони вирішили поділитися з нами курйозними випадками зі свого авіаторського життя. І розповіли трохи секретів… Цікаво?

Полетіли!

На фото ви бачите звичайного льотчика, в якого майже 50 років стажу. Іван Жуль. За час своєї роботи пережив багато різного: і весело було, і сумно. Але нізащо б не поміняв професію на якусь іншу. Авіація – то любов.

Багато льотчиків вірять в забобони, прикмети. Як, правило, нещасливим числом вважають «7», а для Івана ця цифра улюблена і щаслива.

Іван на фото ліворуч.

Льотчик Жуль спочатку був військовим авіатором. Пізніше – цивільним. Мав колись особливі завдання – перевозити перших осіб. На його борту побували: Станіслав Гуренко, Володимир Івашко, Володимир Щербицький. А вже коли Україна стала незалежною, літали з паном Іваном і Кучма, Кравчук, Ющенко і Янукович.

Але про подорожі з першими особами держави авіатор не любить розповідати.

Ділиться спогадом про курйозний випадок. Одного разу йому довелося летіти в складі екіпажу до Судану. Після прильоту у всіх було достатньо часу, аби відпочити та прогулятися визначними містами. І ось гуляючи ввечері африканськими вуличками, кілька членів екіпажу захопилися красою однієї будівлі, один з льотчиків сфотографував красу. І не минуло й кілька хвилин, як весь екіпаж пов’язали та заштовхали в машину озброєні люди. Виявилося, що українські льотчики сфотографували засекречений об’єкт, що належить керівництву республіки. Після довгих перевірок документів та допитів екіпаж відпустили. Навіть штраф не наклали. Мабуть, побачили, що всі налякалися не на жарт, – сміється Іван.

Після того, каже льотчик, будівлі фотографувати перестав. Робить знимки пейзажів та природи у відрядженнях.

 

 

А ці дівчата – стюардеси. І вони близнючки! Марія та Дарина дуже подібні і носять бейджики, щоб їх розрізняли колеги. Вони теж закохані в свою професію, бо вона передається поколіннями. В авіації працюють брати, колись – дядько та дід.

Найбільше, зізнаються, близнючки, не люблять пасажирів на підпитку. Все решта – можна терпіти. Дівчата теж поділилися смішним випадком зі своєї кар’єри.

Одного разу на борту з дівчатами летів моряк. Чоловік добряче хильнув ще до зльоту і на борту літака продовжив замовляти алкоголь. Стюардеси почали хвилюватися за стан пасажира і Дарина порадила моряку більше не зловживати. Чоловік не послухав та знову хильнув чарочку. Після того дівчата підійшли до нього вдвох. Моряк страшенно налякався, бо подумав: настільки перебрав, що в очах двоїться, перестав пити і солодко заснув. Дівчата посміялися.

А ще, зізналися, стюардеси, часто перекривлюють колег, які демонструють заходи безпеки пасажирам. Для бортпровідників – це дуже марудна справа і треба якось себе розважати, – пояснюють дівчата.