050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Друге життя літаків. Топ-найцікавіших ідей у світі

Ви задумувались колись над тим, що відбувається з літаками, які вже непридатні для польоту? На жаль, більшість з них приречена стати купою іржі на кладовищі літаків, але є «щасливчики», які отримують друге життя завдяки зусиллям творчих людей. Ви будете здивовані, скільки цікавих і унікальних способів перевтілення «крилатих» на ціле мистецтво чи просто зону для відпочинку існує у світі.

Ми розглянемо кілька найкреативніших рішень повторного використання старих літаків:

Отель "Costa Verde"

 1. Хостел «Jumbo Stay»

  1. Гостиница «Jumbo Stay»

  Розташований в Стокгольмському аеропорту Арланда.  Цей унікальний хостел був колись лайнером Boeing 747-200, побудованим в 1976 році. У 2008 році Оскар Діоз перетворив його в неймовірно красиве місце для туристів. Хостел має 29 кімнат.

  1. Гостиница «Jumbo Stay»

  Є й особливі номери під відкритим небом та номер в кабіні пілота! Охочих переночувати в незвичайному місці – дуже багато. Нам і не дивно, там, мабуть, сняться дивовижні сни!

  1. Гостиница «Jumbo Stay»

 2. Готель “Costa Verde”

  Вінтажний Boeing 727 1965 року теж знайшов свій новий пункт призначення – він був перетворений в розкішний готель. Розташований на краю національного парку Мануель Антоніо в Коста-Риці, з неймовірним виглядом на джунглі. 

  Отель "Costa Verde"

  Райське місце для кожного любителя природи. Кажуть, авіатори теж полюблять тут відпочити.

  Отель "Costa Verde"

 3. Ресторан “El Avion”

  Ресторан-бар зроблений з залишків старого Fairchild C-123 1954 року. Ресторан пропонує безліч цікавих розваг, пов’язаних з авіацією для відвідувачів. Напої та їжа з кухні поставляються на старому фюзеляжі.

  Ресторан "El Avion"

  Тут звучить відповідна музика. А майбутнім пілотам, які відвідали цей бар та загадали бажання під спеціальний коктейль, обіцяють, що воно обов’язково здійсниться і кар’єра авіатора піде вгору.

  Ресторан "El Avion"

 4. Кафе «Space Shuttle»

  Побудований в 1944 році літак DC-3 був задіяний під час Другої світової війни. В 1976 році він був врятований від руйнівної кулі і перетворений на вуличний автомобіль. В ньому продають каву та смаколики до кави.

  Кафе «Space Shuttle»

 5. Човен “The Cosmic Muffin”

  Лодка "The Cosmic Muffin"

  У 1969 році літак, що належав легендарному льотчику Говарду Хьюзу, був оголошений вже непридатним. Але йому не дали стати купою металу, а перетворили на чудовий корабель, змайстрований з передньої частини літака. Його можна побачити у Флориді.

  Лодка "The Cosmic Muffin"

 6. Jet Limo

  Американська легенда, Limo Bob, вирішив зробити неймовірний лімузин зі старого реактивного літака Boeing 727. Таке незвичайне таксі роз’їжджало по Лос-Анджелесу.

  Jet Limo

 7. Будинок-крила 747

  Дом-крыла 747

  Франсі Ревальд з Малібу вирішив створити незвичайний будинок, основним будівельним матеріалом якого стала частина Boeing 747. Що цікаво, дах будинку, зроблений з крил літака, повинен був бути зареєстрованим в FAA, щоб пілоти, що пролітають на ним не думали, що цей літак, знаходиться в експлуатації.

  Дом-крыла 747

 8. Дитячий садок в Руставі, Грузія

  Детский сад в Рустави, Грузия

  Головний викладач дошкільного закладу Гарі Чапідзе купив у грузинських авіаліній Yakovlev Yak-42 і перетворив його в незвичайний дитячий садок. Він оновив інтер’єр літака за допомогою освітнього обладнання, ігор та іграшок, але він залишив неушкодженим кокпіт, щоб діти могли використовувати його в якості ігрових інструментів і прикидатися пілотами.

  Детский сад в Рустави, Грузия