050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Жінки-пілоти, що стали легендами

Ми так часто розповідаємо вам про пілотів-чоловіків, їх подвиги, страхи і красу, що зовсім забули про одну дуже важливу тему. Ми зовсім забули про жінок. А прекрасна половина людства заслуговує на увагу. Адже, жінки відіграли і відіграють дуже велику роль в авіації.

Це сьогодні нікого не здивує жінка за штурвалом, а колись пілоти «в спідницях» вважалися дивачками і мали бути дуже хоробрими, аби керувати літальними апаратами на рівні з чоловіками.

Сьогодні ми розповімо вам про найвідоміших жінок-пілотів у світі. Всі вони настільки круті, що варті, аби про них знали всі.

Жінки-пілоти, що стали легендами

 1. Елсі Маккей. Ще відома під псевдонімом Поппі Віндхем. Народилася в Індії, в родині багатого магната. Пізніше родина переїхала до Англії. З дитинства дівчинка звикла до розкоші і не відмовляла собі в жодних розвагах. Саме через цікавість і бажання спробувати щось нове, вона подалася в пілоти.

  Элси Маккей

  Сама ж Елсі відома ще, як актриса та дизайнер. Проте, стала відомою завдяки авіації. Вона була однією з перших жінок в Англії, яка отримала ліцензію пілота Royal Aero Club. Елсі Маккей стала і першою жінкою-пілотом у світі, яка перелетіла Атлантичний океан на борту з екіпажем. Проте, як тільки літак дістався Ірландії, він розбився. Елсі вважають зниклою.

  Элси Маккей

 2. Амелія Ергарт. Американка, яка стала справжнім кумиром та легендою у всьому світі. Журналістка, ораторка, відома феміністка. Авіація її зацікавила вже в підлітковому віці, з дитинства ж Амелія мріяла стати лікарем чи медсестрою. Коли дівчина вперше потрапила до кабіни літака, як пасажир, відчуття ї переповнювали і вона вирішила сама спробувати сісти за штурвал.

  Амелия Эрхарт.

  Після того її життя різко змінилося. Вона почала марити авіацією. Відомою Ергарт стала після того, як самостійно перелетіла Атлантичний океан. Вона встановила світовий рекорд і стала знаменитою на весь світ. Мріяла про ще один рекорд – облетіти весь світ, проте, як і її попередниця – загинула під час польоту.

  Амелия Эрхарт.

 3. Раймонда де Ларош. Легендарна француженка. Вона перша відома жінка-пілот в цій країні. У 1910 році вона стала першою жінкою у світі, яка подала запит на отримання ліцензії пілота. Її згадують, як дуже вправного авіатора.

  Раймонда де Ларош.

  Щоб ви зрозуміли, Раймонда одного разу сиділа в літаку поруч з інструктором і слухала його настанови, а вже наступного разу сама полетіла. І все пройшло дуже добре. Жінка брала участь у авіаційних навчаннях, демонстраціях. Під час одного з польотів вона зазнала серйозних травм, ніхто не вірив, що вона одужає, проте, Раймонда за два роки знову піднялася в небо. Загинула під час авіакатастрофи, але на момент аварії була не пілотом, а пасажиром.

  Раймонда де Ларош.