050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Топ-10 кращих зарубіжних пісень про авіацію

Fly Me To The Moon - Frank Sinatra

Хоч авіатори і  не мають свого офіційного гімну, їм часто присвячують натхненні пісні.

Балтійська Авіаційна Академія представляє вам список пісень, який використовує для мотивації своїх студентів та підняття їх настрою.

Пісні підходять для будь-якого віку, статі, музичного смаку і для пілотів у всьому світі. Насолоджуйтесь!

Learning to fly – Pink Floyd.

Улюблений хіт багатьох пілотів. Актуальною пісня залишається вже протягом декількох десятиліть. Вона була створена в 1987 році і описує пристрасть автора до польотів, неба. Цікавий факт: автор цієї пісні – Девід Гілмор – досвідчений льотчик та досить відома людина в авіації.

Fly away – Lenny Kravizt.

Одна з найуспішніших та найвідоміших пісень Ленні Кравіца. Ви її точно чули. Пісня була записана в 1998 році, але чарівні акорди цього рок-хіта звучать по всьому світу і сьогодні.

Paper Planes – M.I.A.

Не тільки ж чоловікам співати про авіацію. М.І.А. “Паперові літаки” – це доволі ритмічна пісня, яку часто грали наприкінці 2008 року. Вона точно зробить ваш день яскравішим і наповнить вас радістю та щастям.

Watching Airplanes – Gary Allan.

Ця меланхолійна пісня про любов може сподобатися романтичним пілотам. “Дивлячись на літаки” ідеально підходить для кількох хвилин сентиментальних думок і спогадів.

Aeroplane – Red Hot Chili Peppers.

Незважаючи на ліричні ноти, “Літаки” – це одна з найвідоміших композицій в альбомі Red Hot Chili Pepper “One Hot Minute”. Цікава мелодія та дитячий хоровий вокал здатні поліпшити настрій кожного авіатора.

I Believe I Can Fly – R. Kelly.

Без цієї пісні цей список важко уявити. Її чули, мабуть, усі люди на планеті. Ну добре, майже всі. Композиція отримала три премії “Греммі” і увійшла до списку найкращих пісень усіх часів у 2004 році. Ця пісня надихає і мотивує, закликає вірити в себе і власні мрії.

Fly Me To The Moon – Frank Sinatra.

Легенда джазу також написав кілька пісень для авіаторів. “Fly Me to the Moon”, була написана в шістдесяті роки Бартом Ховардом і стала однією з найвідоміших джазових пісень у світі. Ця пісня полегшить будь-яку стресову ситуацію, що виникла у пілота.

Jet Airliner – Steve Miller.

У ході своєї музичної кар’єри Стів Міллер популяризував безліч пісень, які присвячені авіації. “Jet Airliner”, безумовно, одна з них. Пісня була написана і випущена вперше ще в 1973 році.

Learn To Fly – Foo Fighters.

Це один з найуспішніших і визнаних синглів групи за всю їх музичну кар’єру. Музичний кліп для цієї пісні знімали на комерційному лайнері, пародіюючи фільм “Літак!”.

Fly By Night – Rush.

Пісня була випущена як сингл у травні 1975 року. “Fly by Night” – це, мабуть, найпопулярніший сингл про авіацію і на сьогоднішній день, що регулярно звучить на радіостанціях, як класичний рок.