050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

10 доказів того, що всі пілоти мають прекрасне почуття гумору

В пілотів професія – дуже серйозна. Щодня вони транспортують людей, відповідають за чиюсь безпеку. Але, робити важливі речі без гумору та усмішки неможливо. Ми зібрали кілька доказів того, що всі авіатори, ще ті «тролі». Готові посміятися з нами?

 1. Почнемо з короля гумору. На фото вищий пілотаж з тролінгу. Капітан літака йде на посадку, прикидаючись сліпим.

  Правда, варто зазначити, що насправді історія знає одного незрячого пілота. Йдеться про Майлза Хілтона-Барбера, який не зважаючи на сліпоту, мандрує світом та перетинає океани за штурвалом літака.

 2. Цей пілот перевершив свого попередника, а може «надихнувся» його вчинком. Чоловік не став лякати людей в аеропорті, він пішов ще далі і вийшов до пасажирів з тростиною під час польоту.

 3. А тепер уявіть собі: ви летите у відпустку, зручно вмостилися в літаку, розглядаєте хмарки за вікном… І все б було прекрасно, аж тут така картина… Майстер тролінгу займає третє почесне місце.

 4. А цю прекрасну фотографію зробили помічниці пілотів – стюардеси. Жінки сфотографували солодкий сон авіаторів під час пасажирського рейсу.

  Звичайно, як ви здогадуєтесь, це все не насправді, а постановка, аби трохи потішити підписників в інстаграмі.

 5. А цей чоловік недавно став зіркою соцмереж, публікуючи свої круті селфі.

  Проте, слава тривала недовго, багато людей розкритикували пілота, звинувативши його у фотошопі. Ми ж дослідження не проводили, просто фото класні.

 6. Якщо ти пілот- то любов до авіації має проявлятися у всьому. Дехто просто каву з чашок з малюнком літака попиває, а є фанати своєї справи, які пішли далі і цим невимовно тішать всіх оточуючих. Ось, наприклад, цей пілот прививає любов до улюбленої справи ще й своєму чотирилапому другові.

 7. Пілоти люблять «подразнити» пасажирів і простих смертних. Частенько ми бачимо в їх соцмережах фото смачних обідів в кабіні. І це в той час, коли ми давимося сухими бутербродами.

 8. «Ой, камінчик попав». Так підписав це фото пілот, який любить «полоскотати» нерви своїм підписникам.

 9. А ще пілоти часто стають героями мемів. І знаєте що? Вони самі їх придумують!

 10. І навіть вдома пілоти оточують себе згадками про улюблену роботу.