050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Людина може все! – Майлз Гілтон-Барбер. Історія незрячого пілота

Як часто ви відмовляєтесь від мрій та зупиняєтесь на півдорозі через страх, невпевненість та інші комплекси? В більшості випадків, мабуть. Люди, які бояться висоти так ніколи і не побачать справжню красу неба і хмар. Люди, які бояться води, ніколи не познайомляться з неймовірним підводним світом. І таких прикладів можна навести дуже багато.

Сьогодні ми розповімо вам вражаючу історію, яка змінює погляди на життя. Без перебільшень. Історію про неймовірного чоловіка, який доводить всьому світу, що обмеження існують лише в нашій голові і людина насправді може ВСЕ, якщо дуже цього захоче.

Знайомимось, наш герой – Майлз Гілтон-Барбер.

Майлз Гілтон-Барбер. Історія незрячого пілота

«Згадайте, коли ви востаннє робили щось перший раз в житті? От саме в цей момент ви росли, як особистість» – каже Гілтон-Барбер.

Майлз народився і виріс в Зімбабве. З дитинства мріяв, що стане пілотом винищувача, як його батько. Коли юнаку виповнилося 20 років, він подав заяву на вступ до королівських повітряних сил. І тут все пішло шкереберть. Молодому Майлзу ставлять діагноз – «Пігментиза Retinitis” – рідкісне генетичне захворювання зору, що дуже швидко призводить до повної сліпоти.

Всі мрії обірвалися, хлопець втрачав зір дуже стрімко, за кілька років він повністю осліп. Всі мрії про авіацію, здавалося, залишилися тільки мріями.

Наступні 30 років життя Майлза проходять дуже сумно. Він замикається в собі, вважає себе нещасним, жертвою обставин. Він все життя мріяв про пригоди, подвиги, але він незрячий і не може нічого вдіяти. Він вважає сліпоту – бар’єром, що перешкоджає людям досягати поставлених цілей.

Майлз Гілтон-Барбер. Історія незрячого пілота

В 50 років життя Майлза кардинально змінюється. Його сліпий брат Джефф, з такою ж недугою, здійснив неймовірний подвиг. Він став першою незрячою людиною на планеті, яка самотужки перетнула океан на власноруч змайстрованій яхті. Це ж не вкладається в голові! Але це правда.

Майлз починає розуміти, надихнувшись подвигом брата, що всі обмеження лише у наших головах і людина насправді може все. Навіть, якщо вона абсолютно незряча.

 

З того часу, чоловіка ніби підмінили. Він встановлює рекорд за рекордом: у сфері альпінізму, плавання, пустельних та полярних ультрамаратонів. І головне, Майлз здійснює свою дитячу мрію – він стає пілотом! Починає чоловік з польотів на дельтаплані, а пізніше пересідає на легку повітряну техніку – невеликі літаки. Він став першим незрячим чоловіком у світі, який самостійно керував літаком і успішно перетнув Ла-Манш.

Сьогодні Майлзу 69 років. Він успішний спікер, допомагає людям з обмеженнями перебороти свої страхи і навчитися життя повноцінно.  Його пригодам в житті може позаздрити кожен. Він доказав собі і всьому світові, що всі обмеження – тільки в нашій голові!