050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Історія одного пілота. Або просто розповідь про пілота – Марію Петерсон

Так, так, сьогодні ми познайомимо вас з чудовою жінкою, яка підкорює небо. Чи вона особлива? А згадайте, коли вам доводилося сидіти в літаку, де за штурвалом жінка? Мабуть, не пригадаєте. Значить, Марія заслужено стає героїнею нашої публікації.

Мария Петерсон

Марія Петерсон – жінка пілот компанії Ryanair. Вона надзвичайно любить свою роботу і не втомлюється розповідати про це людям. Марія – зірка Інстаграму. Там за нею стежать майже 500 тисяч користувачів. Петерсон розповідає людям про подорожі, небо і роботу.

Як не дивно, фотографії з кабіни пілота полюбилися людям найбільше. Мабуть, тому, що Марія демонструє життя авіатора трохи з іншої сторони, по –жіночому прекрасної.

Мария Петерсон

Марію часто запитують, чи має вона родину друзів і час на відпочинок. Жінка відповідає, що часу на все їй бракує, але її рідні з розумінням ставляться до її професії та роботи. А сама вона щодня насолоджується сонцем та хмарами з кабіни пілота. Таке життя – її вибір та її любов.

Мария Петерсон

Марія мотивує бути всіх наполегливими та йти вперед за своїми мріями. Жінка, якій вже за 30 любить подорожі, йогу та, звичайно, авіацію.

Мария Петерсон

Також Марія веде свій блог, в якому допомагає людям подолати страх до польотів та дає настанови майбутнім і молодим льотчикам.

Пілот Марія використовує екшн-камеру і часто робить гарні фотографії зі своєї кабіни. Як і кожна жінка, любить селфі.

Мария Петерсон

Марія довгий час жила в сонячній Італії, та переїхала до Лондона. Петерсон часто запитують, чому вона обрала таку професію. На що жінка відповідає: «Мені пощастило народитися в країні, де мені ніколи не говорили, що я б не змогла зробити щось, бо я дівчина. Не всім так пощастило. Я хочу вам сказати, що права не обмежуються гендерною проблематикою».

Мария Петерсон

«Я була покликана за штурвал літати порожнім літаком, тільки капітан і я, летимо порожнім Boeing 737 в Comiso. Я ніколи не пролітала порожнім 737 раніше, і це було як захоплююче, так і весело, хоча я повинна сказати, що трохи легша вага, повільніше обертання та швидкість посадки привернули мою увагу! Зазвичай ми вилітаємо з 70-ма тоннами чогось … сьогодні ми мали тільки 48. І замість 189 пасажирів тільки нас двоє пілотів, і ми могли літати з відкритими дверима кабіни» – розповідає пілот Марія про свої робочі будні.

Мария Петерсон

У вільний час від роботи пілот Марія подорожує, займається йогою та відпочиває з друзями.  Жінка любить життя і всіх закликає не нудьгувати, а випромінювати добро: «Смійтеся, як ніхто не бачить і як всі спостерігають. Сміх заразний, поширюйте його навколо, посміхайтеся людям!», – закликає Петерсон.

Мария Петерсон