050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Небо і чоловіча краса. Найсимпатичніші пілоти світу

Ви ще памятаєте красуню пілота Марію Петерсон? Ми про неї розповідали раніше. Але на вимогу наших читачів, серед яких багато прекрасної половини людства, сьогодні ми розповімо і покажемо фото гарячих красунчиків-чоловіків. Вони теж авіатори. І вони – зірки Інстаграму.

Про пілота Марію Петерсон, яка підкорює небо можна прочитати тут.

Знайомимось з красунчиком, фото якого облетіли шпальти різних світових журналів та газет.

Пілот Йонас

Пилот Йонас

Йонас – пілот, який працює в аеропорту Мюнхена. Він має 60 тисяч підписників в Інстаграмі. Про нього часто пишуть іноземні ЗМІ. А все тому, що він не простий авіатор, а – модель.

Пилот Йонас

Йонас, крім популярності в Інстаграм, має і свій сайт, де ділиться зі світом враженнями від подорожей, розповідає про спорт.

Пилот Йонас

Ви вже помітили, що Йонас – дуже спортивний пілот. Так, спорт у його житті відіграє дуже важливу роль. Тренується чоловік чотири рази на тиждень. Він не втомлюється про це розповідати і ділитися порадами. А ще позувати з ідеальним торсом.

Пилот Йонас

«Кількість сидінь в A321, яким я літаю, становить 200 пасажирів … Іноді у мене є 5 рейсів на день, що означає, що я транспортую до 1000 пасажирів за день до місця призначення. Дуже велике число, як гадаєте?» – запитує Йонас у своїх підписників.

Пилот Йонас

Дейв Франко

Дэйв Франко

Пілот з Бразилії. Чоловік за кілька років став популярнішим за свого німецького товариша по службі Йонаса. У нього втричі більше підписників. І, звичайно, ж – підписниць.

Дэйв Франко

«Ця посмішка на обличчі того, хто любить свою роботу!» – пише Дейв. І не зупиняється повторювати, що авіація – це його життя та любов.

Дэйв Франко

Пілот Дейв тішить своїх підписників фотографіями неба, хмар, сходу та заходу сонця. «Це може бути кращим обрамленням вашої мрії! Гарного ранку!», – пише пілот під фото з першими ранковими променями сонця, які зафіксував зі своєї кабіни.

Дэйв Франко

Цей пілот, звичайно популярний не лише завдяки своїй професії. Жінки у підписах до фото Дейва не перестають робити компліменти його чоловічій вроді.

Дэйв Франко

Віктор Форс

Чоловік народився у Швеції, сьогодні працює пілотом в Іспанії. Полюбляє робити селфі з кабіни.

Виктор Форс

«Святкую 2000 годин польоту. Та сьогодні короткий день: лечу туди-назад до Лондона. Завтра я нарешті повернуся до Стокгольму / Швеції, щоб провести час з друзями», – ділиться думками з підписниками пілот Віктор.

Виктор Форс

У Віктора є кохана, її фото він теж частенько викладає у себе на сторінці. Пілот щиро розповідає про свої почуття. «Не можу чекати до завтра, щоб знову побачити твоє миле обличчя», – пише пілот в описі під фото з коханою.

Виктор Форс