050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Топ-хитрощів, які стануть в нагоді пасажирам-новачкам в аеропортах

Як часто перед польотом ви шукаєте поради в Інтернеті? Всі ми це робимо. Адже, хочеться, щоб політ був легким, безпроблемним, а подорож цікавою та яскравою. Досвідчені туристи поділилися порадами, які стануть вам в нагоді у будь-якому аеропорту світу. Отже, читаємо та готуємося до подорожі!

Топ-хитрощів, які допоможуть новачкам-пасажирам в аеропорту

  1. В літак можна брати свого домашнього улюбленця, якщо тваринка вам забезпечить емоційну підтримку. Так, це не жарт. На борт майже усіх авіалайнерів можна взяти свого «меншого друга» – собачку, кота і т.д, наприклад, якщо у вас є довідка від психолога, що тварина вам потрібна для емоційної підтримки (ESA). Подібні польоти в компанії свого домашнього улюбленця сьогодні практикує безліч американських та європейських авіакомпаній. Перед польотом також необхідно відправити запит даній авіакомпанії, щоб отримати дозвіл на такий політ.

   Топ-хитростей, которые пригодятся пассажирам-новичкам в аэропортах

 1. Хочете літати в напівпорожніх літаках та без турбулентності – обирайте нічні рейси. Радять досвідчені туристи і переконують, що вночі літати найкраще. Так і зекономити можна, і людей на борту небагато і переліт спокійніший.

  Топ-хитростей, которые пригодятся пассажирам-новичкам в аэропортах

 2. Політ з пересадкою може стати чудовою пригодою з безкоштовним номером в готелі.

  Мандрівники, які обирали не прямі рейси, а літали з пересадкою розповідають про чудові пригоди та приємні несподіванки. Йдеться про те, що багато авіакомпаній світу надають пасажирам безкоштовний номер в готелі, якщо у вас різниця між рейсами більше восьми годин. А ще можуть екскурсію по місту подарувати.

 3. Гуляйте аеропортом, не сидіть на місці, часом можна побачити дуже цікаві речі. Часто, ми непорушно чекаємо свого рейсу, «прилипнувши» до крісла. А треба йти гуляти аеропортом, кажуть туристи з досвідом. Адже, в середині аеропортів, буває, знаходяться дуже цікаві місця: ціла пивоварня (Німеччина), різні види сауни (Фінляндія), музеї, ярмарки та багато іншого.
 4. Забули зарядку до телефона чи парасольку? Не поспішайте купувати! Ідіть в бюро знахідок, розташоване в аеропорту. Саме так, якщо ви забули вдома дуже необхідну вам річ, не поспішайте витрачати гроші на її покупку. В багатьох аеропортах можна попросити потрібну вам річ у бюро знахідок. Часто їх віддають безкоштовно, якщо власник не повернеться за ними протягом 3 місяців. Або ж можуть продати за копійки.

  Топ-хитростей, которые пригодятся пассажирам-новичкам в аэропортах

 5. Не поспішайте платити за надлишок багажу. Ви стільки помістили у свій багаж, що він «тріщить по швах» і ваги показують явний перебір? Є два варіанти, як вийти з ситуації і не платити зайвих коштів. Простіший варіант – найгроміздкіші речі одягніть на себе. Як тільки ви вмоститесь на кріслі в салоні літака, зможете зняти з себе всі три сорочки чи куртку, але вони вже не займатимуть місця у багажі. Другий варіант – якщо у когось з пасажирів, що летять з вами одним рейсом – напівпорожня валіза, попросіть зареєструватися разом і вагу ваших валіз порахують разом.

  Топ-хитростей, которые пригодятся пассажирам-новичкам в аэропортах

Гарних та легких вам перельотів!