050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Як отримати максимум від вашого інструктора з навчання

Всі ви скажете, що гарними пілотами стають ті, хто мріяв про цю професію з дитинства. Хто марив авіацією, небом, літаками. Це все так. Але! Майбутнє пілота залежить від рівня кваліфікації та навичок, отриманих в ході навчання. І важко з цим не погодитися.

Хоча ваша мотивація, рішучість, наполегливість – важливі, все ж існує ще дещо важливіше. І це – ваш інструктор. Він – ваше джерело знань.

Отож, як отримати максимум від інструктора?

Авиационный-инструктор

Ось деякі важливі пункти, які описують інструктори BAA Training

 1. Перше враження і спілкування

  Важливо обрати того інструктора, який охоче відповідатиме на ваші запитання, а не уникатиме їх. Під час навчання, вам потрібно буде стати друзями. Адже, кількість проведених разом днів буде чималою.  Вибирайте терплячого, уважного та зосередженого інструктора. І намагайтеся самі бути такими. Покажіть, що ви відчуваєте голод до знань і будьте готові до навчання, оскільки це дозволить інструкторові бачити, що ви готові до співпраці.

 2. Виправлення поганого старту

  Хоча це рідко трапляється, але іноді відносини між вами і інструктором просто не складаються. Може бути, що перше враження було поганим, в інструктора був поганий настрій, коли ви вперше зустрілися, а, можливо, саме ви були в поганому настрої. На жаль, це впливає на ваше навчання, так як воно грунтується на продуктивності людини. Природно, що ви отримуєте набагато більше від людини, яку ви розумієте і з якою погоджуєтеся. Щоб спробувати покращити відносини, вам потрібно пам’ятати, що інструктор завжди правий. Він володіє великим досвідом і знаннями, накопиченими протягом багатьох років. І змиритися з цим. Однак, це не означає, що ви не можете з ним не погодитися. Не завершуйте розмову, коли у вашій голові залишаються запитання без відповіді. Саме в інтересах викладача допомогти вам легко сприймати навчання і стати відмінним пілотом.

 3. Підготуйтеся до занять і запитуйте

  Підготовка – ключовий момент.  Завжди нотуйте собі все, що вам не зрозуміло, якщо в даний момент запитати про це інструктора неможливо. Записуйте свої думки. Бо тільки після того, як ви переглянете свої замітки, ви зможете ставити конструктивні запитання. Ви можете переживати, що запитуєте про найпростіші і безглузді речі. Але всі ми знаємо, що «немає дурних питань». Після того, як ви сядете за штурвал нового літака, вам потрібно буде пройти через всі основи, кожну деталь.

 4. Спробуйте розслабитися

  Найбільшою поширеною проблемою, з якою стикається викладач – це стресований  і наляканий учень. А такий учень не може працювати належним чином і, як висновок, отримує погану підготовку.  Стрес – дуже небезпечна річ у навчанні. Ви повинні підійти до занять зі спокійним ставленням, ви маєте буде впевненими та розслабленими.

 5. Не підганяйте час

  Ви отримаєте від інструктора стільки допомоги, скільки попросите. Зверніть увагу: інструктор не буде тиснути на вас, або давати вам занадто багато порад, якщо він побачить, що ви не готові перебувати під таким тиском. Якщо вчитель занадто багато вимагає від учня, він стає напруженим і все навчання «котиться» вниз. Інструктор повинен дочекатися того часу, коли ви самі впораєтеся з літаком без його допомоги.