050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Кращі ідеї подарунків для пілота

Якщо ваш друг/коханий/рідний/знайомий – пілот, а свято наближається, ми маємо чудові новини. Презентуємо чудову підбірку з найкращими ідеями для подарунка авіаторам. Ми впевнені, що такі презенти приємно здивують людей такої важливої професії!

Політ

Скажете, що пілота польотом не здивуєш. Але якщо ви так думаєте, то помиляєтеся. Авіатори народженні, щоб літати і вони залюбки опиняться лишній раз за штурвалом. Подаруйте сертифікат на політ і ви точно вгадаєте з вибором.

Камера Go-Pro

Під час польотів GoPro – ідеальна річ. Пілоти можуть знімати посадки, злети і різні маневри. Ці відеозаписи можуть бути дуже корисними в майбутньому; пілот може переглядати і аналізувати свої польоти. Ця камера може бути встановлена ​​практично в будь-якому місці літака!

Спеціальні сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри є дуже важливою частиною пілотної форми! Через те, що кожен день пілота сповнений сонцем, сонцезахисні окуляри вважаються найважливішим атрибутом. Додаткова пара модних сонцезахисних окулярів з високою якістю льотного скла буде цінним подарунком для кожного пілота.

Приймач

Радіоприймач відмінно підходить не тільки для пілотів, а й для всіх любителів авіації, яким подобається слухати передачі авіаторів і диспетчерів повітряного руху з землі – це дозволяє їм повеселитися у вільний час.

Адаптер для подорожей

Це відмінний подарунок для міжнародного пілота, який стикається з різними електричними розетками! Це допомагає заряджати кілька типів електроніки без клопоту.

Валіза

Пілот проводить половину свого життя, подорожуючи з країни в країну. Якісна валіза стане кращим другом пілота – вона буде супроводжувати його на будь-якому континенті крізь сніг, дощ і тепло.

Сувеніри з авіаційною тематикою

Кожному пілоту до душі маленькі дрібнички, які лишній раз нагадають йому про улюблену роботу. Це може бути чашка, 3-D літачок, чи тортик з гарним написом.

Головне, щоб подарунок був від щирого серця.