050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Прикмети і забобони в авіації

прикмети і забобони в авіації

Якщо ви боїтесь літати, то напевне, робите все для того, аби поїздка в небі була якомога легшою. Ймовірно, читаєте всілякі поради, як правильно обрати місце, яку молитву прочитати і з якої ноги зайти до літака. Тоді ця стаття саме для вас.

В авіації, як і в будь-якій іншій сфері існує цілий ряд забобонів та прикмет. З найпопулярнішими поділилися пілоти та стюардеси з різних авіакомпаній світу. Ми зібрали їх для вас.

Найпопулярніші прикмети та забобони в авіації:

  1. Ніколи не кажіть «останній». Пілоти ніколи не кажуть «це мій останній рейс цього тижня, цього року і т.д». Слово «останній» вони заміняють на «крайній». Тут і особливих пояснень не потрібно.
  2. Перший – чоловік. Можливо ви помітили, що серед купи пасажирів на борт рейсу, зазвичай, першим запрошують пройти чоловіка. Це хороша прикмета. Якщо сходинку на борт літака першим переступить представник сильної статі, то політ буде вдалим. Цій прикметі вже сотні років.
  3. Нещасливі серпень та вересень. Саме ці місяці вважають найневдалішими для польотів. Пілоти кажуть, що саме в цей час з невідомих причин трапляється найбільша кількість катастроф. Досвідчені мандрівники, і справді, намагаються утриматися від перельотів у цей час року.
  4. Щасливе число 8. Якщо у своєму квитку, де зазначено номер вашого рейсу, ви знайшли хоча б одну таку цифру, то політ буде щасливим та успішним. Нещасливими вважають число 4 та 7. Остання цифра, направду, часто фігурує у катастрофах пасажирських боїнгів чи не щороку у світі.
  5. Щасливий одяг. Якщо ви летите не вперше, то одягніть, або ж візьміть з собою на борт елемент одягу, який був на вас під час вдалого польоту. Стюардеси підтвердять, що ця прикмета дійсно працює.
  6. Ніяких фото перед вильотом. Перед тим, як піднятися на борт, більшість із нас робила, як кажуть пілоти, величезну помилку – ми фотографувалися. Робити це перед тим, як літак здійметься в небо категорично не радять. Це може стати вашою останньою фотографією.
  7. Половина справи. Пів випитої кави, пів бургера чи пів викуреної сигарети – ваш щасливий «квиточок» перед польотом. Половину справи треба зробити перед самим вильотом, а після посадки – завершити. Це притягує успіх в небі.
  8. Витрясайте успіх. Після завершення успішного рейсу, пілоти витрясають все з кишень своєї форми. Кажуть, таким чином збирають докупи успіх. Перед наступним польотом знову все кладуть назад.
  9. Катастрофа за катастрофою. Якщо недавно в небі розбився літак, то слід чекати ще двох подібних нещасть у світі. Про такі страшні забобони говорять пілоти вже десятки років.
  10. Ніяких ігор та свисту. Під час польоту суворо забороняють грати у карти та посвистувати, навіть собі під ніс. Це до нещастя, запевняють пілоти та стюардеси.