050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Найкрутіші приватні літаки. Забаганки зірок та багатіїв світу

Всі ми знаємо якими можуть бути «апетити» багатіїв та зірок, в яких грошей «повні міхи». Вони люблять дорогі машини та ресторани, гарний та дизайнерський одяг. Та всіх їх об’єднує ще одна любов – любов до літаків. Ми розповімо про найшикарніші чартери знаменитостей. Ви будете шоковані!

Приватні літаки зірок, від яких голова «йде обертом»:

 1. Літак американського президента Трампа

  Ну хто б сумнівався, скажете ви. А Дональд Трамп став власником чи не найрозкішнішого літака ще задовго до президентства. Його повітряне судно ще кілька років тому коштувало 100 мільйонів доларів! Так, шалені гроші, за шалений літак, на якому великими літерами написано прізвище власника. От так, нескромно. І це лише ззовні! А всередині… шовкові покривала, велетенські плазми, шикарна спальня, кабінет для роботи, ванні кімнати в яких… золота сантехніка. Не лише українські екс-політики славилися любов’ю до золота. Проте, сам Трамп запевняє, що то всього лиш позолота. Ще всередині розміщені дорогі картини та величезний фамільний герб. Боїнг американського президента може перевозити до 20 людей на борту.
 2. Боїнг азіатського мільярдера Джозефа Лау

  За вартістю він перевершив президента Америки і придбав боїнг, який вартував понад 150 мільйонів. Цей літак має два поверхи! Там вмонтовані сходи, дорога підсвітка. У світі цей літак називають «лайнером мрії». З найцікавішого: там є спортзал та винний погріб, в якому зберігають понад 10 тисяч пляшок найдорожчого вина світу.  Дорогі картини, спальні та ванни, порівняно з цим –  дрібниці.
 3. Найдорожчий літак світу принца з Саудівської Аравії Airbus 380

  500 мільйонів – його вартість. Половина коштів пішла на ремонт всередині. Адже, член королівської родини забажав золоті раковини та дорогого кришталю. Цей літак здивує басейном всередині, спа-зоною, концертним холом і навіть … невеликою церквою, а точніше – залом для молитви. На борту літака стоїть справжній трон, це – улюблене місце принца. З ним на борту завжди близько 10 стюардес та стільки ж робочого персоналу. А місткість пасажирів – понад 200 людей.
 4. Літак Джима Керрі

  Так, зірки кіно полюбляють літати із розкішшю. Керрі придбав свого літака за 60 мільйонів. Золотої сантехніки на борту немає, дорогих спалень теж. Все продумано для комфортного перельоту. Зручні дивани та крісла, столи для перекусу та телевізори. Розрахований літак на 12 осіб.
 5. Літак Джекі Чана

  І ця відома всім зірка придбала літак для комфортного перельоту та подорожей, всього лиш за 30 мільйонів. З особливостей: там купа найновішої та найсучаснішої техніки. А далі все просто: зручні ліжка, крісла та столи для посиденьок з друзями. Джекі може взяти політати із собою 10 людей.