050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Топ-5 найкрутіших аеропортів світу

Munich Airport main photo

У вас бувало таке, що ви прилітали в аеропорт і від побаченого вам «віднімало» мову? Не через купи людей, масштаби території, а через незвичайні речі, які придумують у різних державах, аби пасажири прилітали до них ще і ще.

Скажете, та що там такого може бути, щоб роззявляти рота? А про живі сади в аеропортах, клуби для гольфу та величезні кінотеатри ви чули? Тоді, готуйтеся, ми розповімо про рейтинг найкрутіших аеропортів світу.

Топ-5 найкрутіших аеропортів світу

 1. Singapore Changi Airport.
  Singapore Changi Airport
  Безліч туристів говорить про те, що миловиднішого, красивішого та фантастичнішого місця ще не бачили. Цей аеропорт – це такий собі райський сад з дерев та квітів.

  Поміж розлогих пальм видніються десятки мостиків, клумби, оздобленні камінням. А поміж каміння дзюрчить водичка. У водоймі ви побачите живу рибу, і не просту, а – «золоту». Варто сказати, що всі рослини в аеропорту теж живі. Їх щоденно доглядають, поливають. Можете тільки уявити який аромат «літає» в повітрі від цієї краси. Більше того, тут є ще маленький сад для метеликів.

  Здається, що чекати свого рейсу в такому аеропорті можна вічно. Але це не все, чим вирішили здивувати своїх гостей сінгапурці. Якщо ваш рейс затримали на кілька годин, вам запропонують пройти у спа-зону та відвідати басейн просто в аеропорту. Він розташований на даху. Не дивно, що саме це летовище займає перше місце уже роками у світовому рейтингу найкрутіших аеропортів світу.

 2. Incheon International Airport.
  Incheon International Airport

  Якщо ви ще з висоти у літаку побачите славнозвісний аеропорт в Південній Кореї, ви подумаєте, що потрапили у майбутнє, так на років 100 вперед, напевне. Він настільки незвичної та модерної форми.

  З особливого – всередині є каток, який функціонує круглий рік. Тай взагалі, там стільки розваг для туристів, що ніхто на свої рейси не поспішає. Різноманітні кафе, кінозали та

  зони відпочинку облаштовані у тому ж стилі модерну.

 3. Munich Airport.
  Munich Airport
  Аеропорт В Німеччині має одну прекрасну особливість, завдяки якій так подобається гостям країни – власну пивоварню на території. Так, вам не почулося, тут, просто в аеропорту варять смачне пиво з пінкою і одразу подають туристам. Що може бути приємніше? Для захмелілих гостей, німці придумали багато розваг на місці. В аеропорту діють різдвяні та великодні ярмарки, тут можна протестувати BMW нової моделі. Одним словом, випили пива і не помітили, як потратили всі гроші, ще не вийшовши з аеропорту в місто.
 4. Hong Kong International Airport.
  Hong Kong International Airport
  Крутий, бо неймовірно дорогий. Аеропорт зведений на штучному острові, посеред води. Краса, що тут скажеш. Проте, щоб збудувати такого «велетня» довелося витратити понад 20 мільярдів «зелених»! Шалені гроші, через які аеропорт Гонконгу став рекордсменом по ціні. За більші гроші у світі летовища ще не будували. Це підтвердить і Книга Рекордів Гіннесса. В цьому аеропорті легко заблудитися, оскільки він щороку приймає рекордну кількість пасажирів. Але саме його розташування щороку дозволяє затримуватися у рейтингу найкрутіших аеропортів світу.
 5. Hitro Airport London.
  Hitro Airport London
  Не тільки азіати вміють будувати красиві аеропорти. Лондонське летовище теж дуже гарне. Дуже багато пасажирів щороку буває тут, для цього в аеропорту є аж 4 термінали. Крім різноманітних розваг: кінозалів, кафетеріїв та відпочинкових зон, тут є одна особливість, яку обожнюють туристи. Аеропорт Лондона має свій глядацький центр, де кожен охочий може спостерігати, як злітають та здійснюють посадку літаки зі всього світу. Повірте, враження незабутні.

До речі, варто сказати, що рейтинги найкращих аеропортів світу щороку переглядають. Існують списки найкращих за версіями провідних компаній та пасажирів. Варто зазначити, що перші сходинки останні кілька років займають летовища, які знаходяться в Азії.