050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Топ-6 фільмів про літаки

Якщо ви марите авіацією, то фільми про літаки, мабуть, вас теж зачіпають. Різні сюжети, переживання, відомі актори та круті герої. Щороку виходять новинки, фільмів про небо та авіацію, направду, багато. Якщо хочеться адреналіну справжнього, то вам у школу пілотів.

А якщо ж достатньо домашнього кінозалу, то закутуйтесь під тепле покривало, беріть чашку запашного чаю і приємного перегляду!

Топ-6 фільмів про літаки

  1. «В бій ідуть лише старі».
    В бой идут одни старики

    Не просто так ми найперше згадали про цю культову радянську стрічку. Бо ви її точно бачили! Не бачили? То ваші батьки 100% переглянули цей фільм. І вам радимо. Стрічка премійована, в ній йдеться про льотчиків-винищувачів. Події розгортаються під час Другої Світової війни. Головну роль виконав легендарний Леонід Биков, який за сумісництвом став режисером і сценаристом фільму. Головний герой – капітан Титаренко на прізвисько «Маестро». Вважається, що фільм побудований на реальних подіях і головний герой – «Маестро» – це прообраз радянського льотчика Попкова Віталія.

  2. «Червоні хвости». Американський фільм вийшов 5 років тому. Стрічку можна віднести до історичної. Події теж розгортаються під час Другої Світової війни. У стрічці йдеться про групу льотчиків під назвою «Червоні хвости». Всі вони – темношкірі та зазнавали расових принижень. Тож пілотам довелося воювати у двох війнах – расовій та Світовій. Стрічку присвятили темношкірим пілотам, які загинули у війні. Режисером фільму став Ентоні Хемінгуей.
  3. 3 «Рейс». Фільм 2012 року випуску. Американська драма. Сюжет розгортається навколо пілота, якому вдається врятувати пасажирів літака та уникнути страшної аварії. Його вчинок всі вважають героїчним, та експертиза показала, що насправді герой-пілот був нетверезим під час польоту. Цікавий сюжет з цікавим кінцем не залишить вас байдужими. Головну роль у фільмі виконав знаменитий Дензел Вашингтон. До слова, сюжет фільму – це майже реальна історія, яка трапилася у 2000 році. Правда, справжня закінчилася трагедією, де загинуло 88 чоловік на борту. Але саме цей випадок був взятий за основу стрічки.
  4. «Авіатор». Стрічка, яка здобула 5 оскарів. А номінували її аж на 11 оскарів.  Тут справді зірковий склад акторів: Леонардо Ді Капріо, Кейт Бланшетт, Алек Болдвін. Сюжет «крутиться» навколо одного героя – мільйонера, винахідника Говарда Г’юза. Це реальна людина, відомий інженер авіації. У фільмі «Авіатор» йдеться про винищувачі, які використовували під час Першої Світової війни. А точніше про розробку літака-розвідника, яку доручають Г’юзу. Та геніальний план і розробка так і стане дивом авіації. Фільм базується на драмі Мартіна Скорсезе. Він вже став легендарним.
  5. «Аероплан». Комедійна стрічка, яка ввійшла до списку топ-50 найсмішніших. Фільм 1980 року випуску. У стрічці переплітається кілька сюжетів: любовні стосунки пари, харчове отруєння у літаку, непорозуміння команди, яка намагається посадити літак. Стрічка знята на основі повісті Артура Гейлі «Злітна смуга нуль-вісім».
  6. «Ескадрилья Лафайєт». Фільм наполовину британський, наполовину – американський. Вийшов у 2006 році. У сюжеті йдеться про однойменну ескадрилью у складі льотчиків-іноземців під час Першої світової війни. Це – справжній чоловічий фільм, про дружбу, мужність та боротьбу. Заснований на реальних подіях.

Обов’язково перегляньте все перелічене! А якщо бачили ці фільми, то читайте про інші цікаві історії зі світу авіації.