050 380-47-36 Київ  
067 625-97-37 Львів

Топ-найкрутіших аеропортів світу. Рейтинг 2018 року

Час для мандрівок! Це ми кажемо вам і ви самі знаєте, бо погода «шепче», сонечко світить, небо кличе до пригод. Залишається вибрати куди ж це податися цього разу. Бо з чого ж починаються пригоди? Правильно – з аеропорту.

Ми зібрали для вас список найкращих аеропортів світу, які визначили рамках премії World Airport Awards. Голосували за найкращі летовища саме пасажири. Більше 14 мільйонів голосів було віддано загалом. Враховували думку людей зі 100 країн світу.

Топ-найкращих аеропортів світу в 2018 році

 1. Сінгапурський аеропорт Чангі

  Уявіть собі на секундочку, цей аеропорт визнають найкращим у світі вже 6 рік поспіль!

  1

  І не просто так, повірте! Коли ви переступите поріг цього летовища, вам може відняти мову. Від небаченої раніше краси, звичайно ж.

  Сінгапурський аеропорт – це поєднання високих технологій, відмінного сервісу і …зелені. Так, ви можете себе відчути Євою чи Адамом, які гуляють у райському саду.

  За минулий 2016 рік аеропорт Чангі прийняв понад 60 мільйонів пасажирів. Більшість з них відповіли, що люблять це летовище за сервіс, харчування та цифрові зручності для пасажирів.

 2. Аеропорт Інчхон в Південній Кореї

  Один з найбільших за розміром аеропортів світу. Теж може похвастатися зеленими рослинками всередині, живими квітами і зручностями.

  В аеропорту Інчхон пасажирам ніколи не доводиться нудьгувати. Тут людей постійно розважають аніматори, тут є цікаві фотозони та місця відпочинку.

 3. Міжнародний аеропорт Токіо «Haneda»

  На перший погляд, аеропорт, як аеропорт, нічого особливого. Але до рейтингу він увійшов завдяки зручностям для пасажирів. Ви звернете увагу, скільки всередині різної техніки, все новітні технології.

  За наступної фотографії можна зробити висновок, що голоси цьому аеропорту віддавали чоловіки. Бо тут для них – справжнісінька спа-зона. Поки чекають рейсу, то ще й педикюр встигають зробити, втомлені ноги помасажувати. Релакс!

 4. Міжнародний аеропорт Гонконгу

  Таке враження, що азіатські летовища змагаються між собою. Але нічого не поробиш, вони – найкращі. Німецькі, які завжди входили в 5 найкрутіших, цього року вибули з неї. І так, про аеропорт Гонконгу. Він – великий, просторий і сучасний.

  Міжнародний аеропорт Гонконгу.

  Тут дуже легко заблукати. Але і подивитися є на що.

  Міжнародний аеропорт Гонконгу.

  Можна фотографуватися біля кожної клумби. Звичайно, із живими квітами, і так всередині аеропорту.

  Міжнародний аеропорт Гонконгу.

 5. Міжнародний аеропорт Doha Hamad

  Замикає п’ятірку лідерів летовище в столиці Катару. Щороку цей аеропорт потрапляв у список лідерів, 2018 – не виняток. І тут можна ходити цілий день, все розглядати.

  Міжнародний аеропорт Doha Hamad.

  В аеропорту можна побачити безліч велетенських фігурок. З ними всі фотографуються.

  Міжнародний аеропорт Doha Hamad.

  Але люблять це летовище за відмінний сервіс.

  Міжнародний аеропорт Doha Hamad.

Вдалих вам польотів та цікавих пригод цього року!